מוטו ספורט כניסה לסוכנים הצטרף אלינו Twitter Facebook

אודות TGB

 

 

שיתוף הפעולה בין ענק הקטנועים מטייוואן ( TAIWAN GOLDEN BEE) לבין ד.ל.ב מוטוספורט מספק לראשונה 

את חבילת הרכישה הכדאית והמשתלמת ביותר  בישראל .

הקטנוע האיכותי מבית יבואן מוביל  עם מעטפת השירות והתמיכה הכי טובה שיש! 

 

TGB - נעים להכיר:

 

 החלה את פעילותה בשנת 1960 כיצרנית חלקים ומערכות הינע עבור דגמי ה-"וספה" האגדיים ליצרנית הקטנועים האיטלקית PIAGGIO    

 

18 שנות רכישת ידע וטכניקות ייצור מתקדמות  בנוסף לפיתוח טכנולוגיות עצמאיות היוו את הבסיס לתחילת ייצור עצמאי.

 

בשנת 1978 השיקה   את דגמיה הראשונים שתוך זמן קצר סחפו מיליוני רוכבים ברחבי בעולם.   

 

מאז ועד היום, ממשיכה   לאורך 36 שנות פעילותה העניפה לפתח  ולייצר דגמים חדשניים בתחום הקטנועים וטרקטורוני השטח במקביל לייצור חלקים ואספקת ומערכות הינע לקטנועי SYM  ו- PIAGGIO 

 

  משקיעה תקציבים גדולים בחטיבות ה  R&D(מחקר ופיתוח) ו QA(בקרת איכות) המקבלות שיקוף מצב עדכני בקשר רציף ממחלקות השיווק במטרה להיות קשובים לרחשי השוק וללמוד באופן הנכון ביותר על צרכי הלקוחות על מנת לפתח את קטנועי קדמת הטכנולוגיה הדו-גלגלית בהתאמה מקסימלית לרוכב/ת.   

 

  חרטה על דגלה את שביעות רצון הרוכב וממשיכה לדהור קדימה בפולגז לקראת מובילות שוק בעולם תוך מימוש מטרתה להעשיר את חווית הרכיבה ע"י פיתוח דגמים ייחודיים ואיכותיים.  

 

תפיסת המותג: "" (שחק שונה) המושתתת על היצע מגוון הדגמים בעלי האופי, נפח, צבע וסגנון שונה, שבהם כל רוכב/ת ימצא את הקטנוע שיספק לו את חוויית הרכיבה והשימושיות המועדפת עליו/ה.

תפיסת היצרן, שזורה בתפיסתה של ד.ל.ב מוטוספורט הפועלת מתוך אמונה שלכל רוכב ישנם צרכים אחרים, העדפות שונות ואילוצים ייחודיים ובהתאם לזאת, פורסת בפניי הלקוח/ה מגוון אפשרויות רכישה המותאמות לכל אחד באופן אישי.

 

עוצמתה של ד.ל.ב מוטוספורט מקבוצת דוד לובינסקי בע"מ -  ייבואנית KTM POLARIS BETA ו- קטנועי PEUGEOT המוכרת בענף הרכב בישראל בכלל ותחום הדו-גלגלי בפרט,בזכות התמקדותה בייבוא מותגים מובילי שוק ומעטפת השירות ללקוחות ללא תחרות היוותה את הבסיס לשיתוף הפעולה עם המבטיח את העסקה המשתלמת והאיכותית ביותר שהלקוח יכול לבקש.

 

 

אונו מזמינים אותך להגיע לאחת מרשת הסוכנויות בפריסה ארצית עוד היום, להתנסות ולהתרשם ממגוון הכלים והצעות הרכישה האטרקטיביות כדי שתוכל לבחור את הכלי המתאים ביותר עבורך!   

 

השארו מעודכנים במבצעים, חדשות וארועים בדף הפייסבוק שלנו 

 

 
לקביעת רכיבת מבחן
אני מאשר קבלת מסרים אלקטרוניים
מוטו ספורט
עיצוב ואפיון אתרים
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד